Llistat d'inscrits - Copa Tarragona Trial Prades

62

INSCRIPCIONS TANCADES

Nom Cognoms Categoria Club Equip
ALEIX
ALCON TORTOSA
BENJAMI
ESQUIROLS CAMBRILS CLUB ESPORTIU
E ESQUIROLS CAMBRILS
Benjamí
MARC
ANDREU CHAVES
PRINCIPIANT
TRENCA CAMES CLUB CICLISTA ELS
E TRIAL EVOLUTION
Principiant
ROC
ANDREU CHAVES
ALEVI
TRENCA CAMES CLUB CICLISTA ELS
E TRIAL EVOLUTION
Aleví
JAUME
ANDREU CHAVES
BENJAMI
TRENCA CAMES CLUB CICLISTA ELS
E TRIAL EVOLUTION
Benjamí
ORIOL
ARCE ALCARRAZ
INFANTIL (2)
ESQUIROLS CAMBRILS CLUB ESPORTIU
E ESQUIROLS CAMBRILS
Open BLANC
MAGÍ
BARRIACH BUIGUES
PRINCIPIANT
BIKETRIAL COSTA DAURADA TORREDEMBARRA CLUB
E BIKETRIAL TORREDEMBARRA
Principiant
PAU
BARRIACH BUIGUES
BENJAMI
BIKETRIAL COSTA DAURADA TORREDEMBARRA CLUB
E BIKETRIAL TORREDEMBARRA
Benjamí
ELOI
BATLLE FEU
INFANTIL (1)
TRIALSPORT CLUB ESPORTIU OSONA
E VIC - TRIALSPORT
R3
DAVID
BELTRAN MATEO
PRINCIPIANT
BIKE ADDICTION
Principiant
NIL
BENEITO VERGARA
PRINCIPIANT
BIKETRIAL COSTA DAURADA TORREDEMBARRA CLUB
E BIKETRIAL TORREDEMBARRA
Principiant
Dani
Bonache Palazon
PRINCIPIANT
NINETA BIKE CLUB
Open BLAU
NIL
BUSQUETS BETRIU
PRINCIPIANT
ABANTWINS TRIAL CLUB
Principiant
GUIU
CABRÉ ROIG
ALEVI
ESQUIROLS CAMBRILS CLUB ESPORTIU
E ESQUIROLS CAMBRILS
Open BLANC
ROC
CAMPMAJÓ JUNCOSA
INFANTIL (1)
BIKETRIAL COSTA DAURADA TORREDEMBARRA CLUB
E BIKETRIAL TORREDEMBARRA
R3
RUTH
CAMPMAJÓ JUNCOSA
WOMEN JUNIOR-JUNIOR FEMINA
BIKETRIAL COSTA DAURADA TORREDEMBARRA CLUB
Open BLAU
MARC
CAMPOS ORDOÑEZ
PRINCIPIANT
MONT ROIG TRACK TEAM CLUB CICLISTA
E MONT ROIG TRACK TEAM
Open NEGRE
ROC
CASALS FONT
PRINCIPIANT
TRIALSPORT CLUB ESPORTIU OSONA
Open BLAU
BIEL
CASTAÑO NEIRA
ALEVI
TRENCA CAMES CLUB CICLISTA ELS
E TRIAL EVOLUTION
R3
MÒNICA
CASTELLÀ DOMENE
WOMEN JUNIOR-JUNIOR FEMINA
TRENCA CAMES CLUB CICLISTA ELS
R2
DAVID
CASTELLÀ DOMENE
YOUTH-CADETE
TRENCA CAMES CLUB CICLISTA ELS
R2
MARC
CASTELLS PARRA
BENJAMI
ABANTWINS TRIAL CLUB
Open BLANC
Nacho
Caurin Martinez
PRINCIPIANT
Trial sin Picassent
Trial sin Picassent
Open BLAU
MIREIA
CERVERÓ ANDREU
ALEVI FEMINA
A TRASERA
Open BLANC
JAN
CLOSA MASÓ
ALEVI
PEU A BAIX MOTORSPORT CLUB GIRONA
Categoria de Llicència
MANUEL
COMIN VALLES
PRINCIPIANT
BIKES EJAROM
CLEAN TRIAL SCHOOL
Open BLAU
PAULA
CUESTA FONT
YOUTH-CADETE FEMENINA
CORBERA MOTOCLUB SECCIÓ CICLISME
R2
LLUC
CUNILL SOLÀ
BENJAMI
TRIALSPORT CLUB ESPORTIU OSONA
E VIC - TRIALSPORT
Open BLANC
JAN
DELICADO PINTO
PRINCIPIANT
CLUB TRIAL SANT PERE DE TORELLÓ
E LEVEL
Open BLAU
MARC
ESCODA MARCO
ALEVI
ESQUIROLS CAMBRILS CLUB ESPORTIU
E ESQUIROLS CAMBRILS
Open BLANC
ADRIA
FERRER VILA
ALEVI
TRIALSPORT CLUB ESPORTIU OSONA
Aleví